Preloader

همه شما تا به حال به آرایشگاه رفته اید و از آرایشگر خود خواسته اید تا، دستی به سر و روی موهای شما بکشد و به آن ها سر و سامانی ببخشد؛ سپس آرایشگر، باتوجه به نوع مدل درخواستی شما یا با توجه به مهارت های خود و مد روز، طرح مورد نظرش را، روی موهای شما پیاده می کند؛ بدیهی است که این کار بدون وجود قیچی آرایشگری امکان پذیر نیست و آرایشگر با در دست داشتن قیچی تیز و تمیز خود، باید موهای شما را مرتب کند.

قیچی آرایشگری چیست؟

قیچی آرایشگری یکی از اصلی ترین ابزارها برای آرایشگاه ها و آرایشگاه ها است، علاوه بر اینکه یکی از مهمترین ابزارها برای آنها محسوب می شود، آنها یک شی em نمادین نیز هستند، زیرا این یکی از موارد ضروری است تا بتوان موهای زائد را با کارایی بیشتری انجام داد.

قیچی های آرایشگری معمولاً دارای اشکال ارگونومیک هستند که به منظور سهولت کار آرایشگر و جلوگیری از موقعیت هایی است که برای او ناراحت کننده است یا باعث لومباگو یا التهاب التهاب در مچ دست او می شود.

اهمیت انتخاب قیچی مناسب

تجربه نشان داده است که با یک قیچی با کیفیت پایین نمی توان مدل موی مناسبی به وجود آورد و در صورتی که قیچی کند باشد و یا تیغه های آن مشکل داشته باشند، حتی می توانند باعث دو شاخه شدن موها و به وجود آمدن موخوره روی آن ها شوند. این خود به تنهایی می تواند یک دلیل کافی برای خرید یک قیچی مرغوب باشد.

در انتخاب و خرید صحیح نوع قیچی باید این سوال را از خودتان بپرسید که کدام مدل بیشتر مورد نیاز شما است و بیشتر مدل های شما چه نوع قیچی ای لازم دارند، چون تکنیک های اصلاح و آرایش مو رابطه مستقیمی با نوع قیچی دارد. پس اولویت با نیاز و کاربرد است نه ظاهر و برند قیچی.

معرفی انواع مدل و مارک قیچی آرایشگری

قیچی کوتاهی ژاپنی

دسته های این قیچی فولادی دست ساز می باشد. تیغه این قیچی بسیار تیز است. این قیچی کوتاهی مقاومت بالایی دارد و تیغه هایش تا مدت زیادی کند نمی شوند. این قیچی برای کوتاهی و پیتاژ مو مناسب است.

قیچی کوتاهی مو

این قیچی یکی از انواع قیچی های مفید برای کوتاهی مو است. تیغه های این قیچی، تیز و سخت می باشد. دسته های این نوع قیچی ارگانومیک است. این قیچی از فولاد ژاپنی ساخته می شود. دسته و تیغه های این قیچی قابل تنظیم می باشند.

قیچی کوتاهی KYG

این قیچی های خوش دست از فولاد و کبالت ژاپنی ساخته شده اند. استفاده از این نوع قیچی برای کوتاهی، از رشد موخوره مو جلوگیری می کند. کوتاهی مو با این قیچی دقیق و سریع تر انجام می شود.
قیچی کوتاهی SM TH CHU

این قیچی برای کوتاهی های دقیق و ظریف مناسب است. لبه های فولادی این قیچی بسیار تیز و ضد آب است. استفاده از این قیچی بسیار راحت می باشد.

قیچی کوتاهی UT OPI A

این قیچی با کیفیت نیز از فولاد ژاپنی ساخته شده است. ماندگاری این قیچی نسبت به انواع دیگر بیشتر است. تیغه های این قیچی دست ساز و تیز هستند.

قیچی پیتاژ EL FI NA

این نوع قیچی برای پیتاژ مو مناسب است. حالت و حجم دادن به موها با این قیچی سریع و دقیق انجام می شود. تیغه های این قیچی تیز و فولادی هستند.

قیچی کوتاهی CHI MDCEE

این قیچی با کیفیت ژاپنی سبک و مقاوم است. کار با این قیچی بسیار راحت می باشد. انگشت و دست ها هنگام کار با این قیچی، خسته نمی شوند.

قیچی کوتاهی پیتاژ باتیغه قابل تنظیم

این قیچی قابلیت تنظیم نسبت به دست را دارد. با کمترین حرکت دست می شود موها را باسرعت و کیفیت بالا، کوتاه کرد. تیغه های این قیچی نیز ژاپنی است. دوام این قیچی بسیار بالا است.

قیچی کوتاهی E QUI NOX

این قیچی برای حجم دادن به موها طراحی شده است. طراحی این قیچی منحصربه فرد است. کار با این قیچی سریع و دقیق می باشد. این قیچی بسیار سبک و دارای تیغه های قابل تنظیم است.

قیچی کوتاهی S HE ARGRU

این قیچی نسبت به قیچی های دیگر، دارای تیغه تیز بزرگ تر و قابل تنظیم است. کوتاهی با این قیچی بسیار ساده و راحت است. کیفیت این قیچی بسیار بالا بود و تیغه هایش به راحتی تیز می شوند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close
Sign in
Close
Cart (0)

No products in the cart. No products in the cart.